Září

18.9.  Divadlo v MŠ    Mášenka a zvířátka  cena 40,-Kč

22.9.  Polodenní výlet do Lesoparku Horka pro předškoláky a prostřední děti, příchod do MŠ do 7:45 hodin,  odjezd v 8:30, záloha na BUS 10,-Kč (1 100,-Kč hrazeno z projektu Férové školy), svačina v MŠ
S sebou do batůžku pláštěnku, malou sladkost (ne čokoládu), vhodné sportovní oblečení,
pití zajištěno z MŠ.

21. -25.9.  Projektový týden „Já a barevný svět“

Prosíme rodiče, aby si děti oblékly tričko v barvě dne:

Pondělí – červený den

Úterý – modrý den

Středa – žlutý den

Čtvrtek – zelený den

Pátek – bílý den

Schůzka rodičů

Vážení rodiče,

je nám líto, ale vzhledem k narůstajícímu počtu onemocnění COVIDEM – 19 ruším naše setkání s Vámi v úterý 8.9. Podrobné informace k provozu mateřské školy, plánovaným akcím, platbám aj. najdete v zápisu „Schůzka rodičů“ na webových stránkách MŠ www.msdetska.cz  nebo jsou Vám k dispozici k přečtení v každé šatně dětí.

Třídní učitelky i ředitelka MŠ jsou připraveny zodpovědět Vaše případné dotazy k provozu nebo plánovaným akcím MŠ.

Žádáme rodiče, aby potvrdili seznámení se s informacemi pro rok 2020/2021 svým podpisem u třídní učitelky.

Děkujeme za pochopení – chráníme tím nejen Vaše děti, ale i Vás a zaměstnankyně MŠ.

Informace zde

Schůzka rodičů září 2020

Upozornění

V úterý 1.září počítáme se všemi dětmi. V případě, že do školky nepůjdete z jakéhokoliv důvodu, je nutné se odhlásit ze stravování nejdéle do 7:00 hodin.

Schůzka rodičů nových dětí

Dovolujeme si připomenout, že termín informativní schůzky rodičů

nově nastupujících dětí se nemění – 27.8. od 15:00 hodin ve třídě Koťátek.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Kolektiv MŠ

Změna platby za školné v červenci a srpnu

POZOR ZMĚNA

V SOUVISLOSTI SE ZMĚNOU UZAVŘENÍ  MŠ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

Výše úplaty za předškolní vzdělávání dítěte v  MŠ v měsíci červenci a srpnu 2020

V měsíci červenci a srpnu dochází v MŠ k přerušení provozu v době

od 27.7.  do 28.8. 2020, proto bude úplata za předškolní vzdělávání odpovídat rozsahu omezení provozu mateřské školy.

Školné za  měsíc

červenec 2020 (17 dní docházky)……………………………..529,- Kč

srpen 2020 (1 den docházky) ……………………………………. 33,- Kč

Vyúčtování plateb školného ( přeplatky) bude  provedeno na konci školního roku  k 31.8.2020  společně s přeplatky za stravné.

Změna uzavření MŠ v srpnu

Vážení rodiče,

vzhledem k havarijnímu stavu se mění doba uzavření MŠ v měsíci srpnu na 5 týdnů a to od 27.7. do 28.8.2020.

Od 29.6. bude v provozu pouze jedna třída – KOŤÁTKA,

proto uvítáme pomoc od Vás rodičů, kteří si můžete nechat děti doma a nebo vyzvedávat po obědě.

Třídy se nyní budou 2-3 týdny vysoušet, následně rekonstruovat a po té znovu zařizovat.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti spojené s havárií.

Vacíková Jaroslava