Připravujeme na květen a červen

KVĚTEN

9.5.            Vystoupení pěveckého sboru Notička ke Dni matek  pro seniory z komunitního střediska Kontakt

ve 14:00 hodin v mateřské škole.

14.5.           Vystoupení pěveckého sboru Notička ke Dni matek pro všechny maminky z naší mateřské školy.

Ve třídě Štěňátek od 15:30 hodin.

14. 5. a 15.5.  Projektový den s Malou technickou univerzitou Logické hry II. ( pro „předškoláky“) – hrazeno z Projektu OP JAK

22.5.           Program „Pod hladinou moře“ –  děti se seznámí s životem pod vodou – řasy, koráli, barevné sasanky, hejna nádherných rybek, krabi, ježci, žraloci.

Jak si spolu povífdají? Proč jsou na moři vlny? A proč je vlastně moře slané? Děti si prohlédnou zvláštní tvory a sbírku mušlí.

Oslava Dne dětí v MŠ:

29.5.          Divadelní představení – Ekologický kalendář : O nás, o vodě, o odpadu, o vesmíru, dobré náladě a dalších veledůležitých věcech.

O tom všem si zahrajeme i zazpíváme.

Cena programu: 80,-Kč

30.5.         Celodenní výlet Máchovo jezero, odjezd od MŠ v 7:30 hodin.

Strava zajištěna z MŠ.

děti potřebují:  vhodné oblečení dle počasí, vhodnou obuv,  pití na celý den v uzavíratelné lahvi.

Autobus je hrazen z OP JAK.

Plavba lodí: 90,-Kč

31.5.       Loutky na cestách –  netradiční pořad zaměřený právě na rozvoj měkých dovedností.
Ukážeme dětem, jak je důležitá správná komunikace, týmová práce, organizační schopnosti, kreativita a jak se správně chovat na veřejném představení.
Nenásilnou a zábavnou formou společně povedeme dějovou linku a budeme se snažit najít řešení nenadálých komplikací. Současně budou mít děti možnost uvidět základní druhy                              loutek od klasických marionet, po velké maňásky, vedené a statické.

Cena programu  60,-Kč

ČERVEN

3. června   – Loučení se školáky od 15:30 hodin na školní zahradě.