Blog

Připravujeme na únor

4.2.   Divadlo v MŠ – pohádka Dobrodužství z louky

6.2.   Jedeme do Divizny při ZOO Liberec – jen „školáci“   

Výukový program: Příběh neobyčejného semínka

Děti se seznámí s vývojem od semínka až po dospělou rostlinu. Uvědomí si  význam semen nejen v našem jídelníčku.  Pomocí her a prožitkových aktivit se děti seznámí s rozmanitostí semen a plodů  v přírodě. Budou pozorovat zázrak života skrytý v obyčejném semínku, tvořit a hrát si se semínky, a vyzkouší si, kolik práce je zapotřebí ke vzniku chleba.

11.2.  Karneval v MŠ

18.2. představení v Lidových sadech – „Škola hrou“  (divadlo Krejčíka Honzy)

odjezd z MŠ v 9:45 (všechny děti)

20.2. Projektový den v MŠ – Eskymáci – pro všechny děti

21.2.  Malá technická univerzita – „Malý zpracovatel odpadů“ – jen pro „školáky“