ADVENT V MŠ

od 27.11. máte možnost vyzvednout si a  vyzdobit  papírový zvoneček, který následně vyvěsíme v prostorách MŠ

30.11.      Vánoce očima dětí – zveme Vás a děti na vánoční výstavu dětských prací na radnici

1.12.         návštěva Naivního divadla – pohádka Labutí jezírko (vstup 50,-Kč, Bus 20,-Kč)

4.12.        Zdobení stromečku před jednotlivými třídami po celý advent.

Zkuste vyrobit si s dětmi ozdobičku a společně ji pověste na připravený stromek.

5.12.         Čertí rej v MŠ – dopoledne, děti mohou přijít převlečené za čertíky nebo andílky

8.12.        Divadlo v MŠ – pohádka “ O Ježíškovi“ – vstupné 45,-Kč

13.12.      Přání Ježíškovi  – společné setkání všech dětí a rodičů na školní zahradě s vypouštěním balonků Ježíškovi.

Balonky je nutné objednat u tř. učitelky, děti z MŠ a sourozenci mají balonek zdarma, ostatní ks 18,-Kč.

Po vypuštění   balonků si zazpíváme s dětmi několik koled a bude připraveno také malé občerstvení.

14.12.      Vystoupení pěveckého sboru Notička pro seniory v naší mateřské škole

19.12.      Vystoupení pěveckého sboru Notička před libereckou radnicí v 15:45 hodin