Daily Archives: 2.10.2017

6.10.   Jedeme do ZOO!  Příchod do školky nejdéle v 7:45 hodin.

Příjezd zpět v 11:30 hodin.

Vstup do ZOO……………….. 25,-Kč

BUS……………………………… 20,-Kč

Sponzorství oslíka somálského je dobrovolné –  ve třídě, následně předáme v ZOO.

Všem, kteří podpoří chov oslíka somálského, děkujeme!

11.10.  Výukový program “ Zdravá 5″ v MŠ

Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy. Je zaměřen na zdravý životní styl, především v oblasti zdravého stravování. Lektoři Zdravé 5 seznamují děti v rámci dvouhodinového bloku zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování.

Program je zdarma!

31.10.  Ekologicko – výchovný program pro „školáky“  „Od jablíčka k moštu“ – 50,-Kč

Ekologicko – výchovný program pro mladší děti podle věku „Lesní zvířátka“ – 30,-Kč

Oba programy probíhají ve Středisku ekol. výchovy v Hejnicích od 9:00 do 11:00 hodin, doprava autobusem, cenu

upřesníme.  Odjezd  od MŠ v 7:30 hodin. S sebou přezůvky a pití v uzavíratelné lahvi.